Results

Here you will very simply find out how you performed or your friends from the running team. You can also filter the statistics in all categories and according to all criteria. There is also a text browser you can use for making a search by name or starting number of the competitor.

Attention – all statistics are already available during the course of the actual race and are continuously updated!

 

Pos.Start numberNameGenderCategoryClubTimeDiploma
1.0181Matyas FanderlikMM16UNLIMITED NUTRI CLINIC00:07:29
2.0622Matěj KorecMM16STG Svitavy00:12:09
3.0990David F.MM1000:12:39
4.0392Karolína Zmeková WW10Klub biatlonu Roškopov00:12:43
5.0496Petr Zdvořáček MM10Rozběháme Strakonice 00:12:43
6.0557Eliška GieckováWW10Bohumín00:13:04
7.0996lukáš šimonekMM1000:13:18
8.0467Aneta PopelkovaWW134SPORT Team00:13:33
9.0318Břetislav B.MM13TODAME00:13:36
10.0776Štěpán HavlínMM13SK Havlin Třebovle00:13:57
11.0314Ondřej HrubošMM1000:14:00
12.0994david šimonekMM1300:14:18
13.0979Simona Lomská WW10Sk Čéčova České Budějovice 00:14:30
14.0446Jan BosmanMM10Záchranáři00:15:25
15.0495Tomáš Zdvořáček MM7Rozběháme Strakonice 00:15:31
16.0360Karolína BrchelováWW1000:15:46
17.0775Amálie HavlínováWW10SK Havlin Třebovle00:16:03
18.0351Natálie BendováWW1000:16:16
19.0505David FarkašMM1000:16:19
20.0180Miroslav LorenzMM10Lorintým00:16:38
21.0465Ondřej B.MM1300:16:39
22.0390Matěj KarnoltMM1000:16:40
23.0374Veronika RyskováWW10Rozběháme Strakonice00:17:42
24.0075Radim FialaMM10Rychlí zajíci 00:17:52
25.0397Jakub MišákMM1000:17:53
26.0998Martin IršaMM13In line Veselí00:17:59
27.0988Jakub Bosák MM7Rozběháme Česko 00:18:23
28.0780Anastázie SedláčkováWW1600:18:26
29.0715Jitka BarvínkováWW10SK Klackaři00:18:31
30.0353Tomášek NeužilMM1000:18:46
31.0691Lenka PrausováWZ7Záchlumí00:18:55
32.0714Radim BarvínekMM10SK Klackaři00:18:55
33.0074Patrik HerejkMM1300:19:07
34.0742Ondrášek PrůchaMM400:19:16
35.0147Danielka ParýzkováWW1000:19:18
36.0868Kristýna JurdováWW1000:19:20
37.0941Veronika VávrováWZ700:19:28
38.0391Jakub KarnoltMM700:19:29
39.0519Vojta MálekMM1000:19:36
40.0984Kryštof PechačMM4To dáš00:19:51
41.0166Jakub ZrnoMM1000:20:00
42.0692Tomáš PrausMM7Záchlumí00:20:00
43.0664Františka Michaela Fikerlová WZ7Prostě běž! 00:20:19
44.0596Samuel GadzialaMM1300:20:35
45.0400Erik Eštók MM7MŠK Žiar nad Hronom 00:20:40
46.0248Linda HyvnarováWZ7Kopřivnice00:20:58
47.0249Samuel HyvnarMM10Kopřivnice00:20:58
48.0506Šárka TrnečkováWZ7Sokol Hradec Králové 00:21:19
49.1000Pepík KuchařMM1000:21:23
50.1002Verunka KuchařováWW400:21:23
51.0981Petr ŽákMM700:22:23
52.0670Adéla SixtováWW1000:22:42
53.0671Veronika SixtováWZ700:22:42
54.0985Jakub SotonaMM4McQueen z Břežan00:23:27
55.0479Jindřich HolajMM10CK Holajová00:23:48
56.0575Vít SoldátMM700:24:27
57.0876Anička D.WW10Drahotínov00:24:31
58.0906Jan LuňákMM400:24:39
59.0559Vinicius .MM10Vesničani00:25:31
60.0073Vanesa HerejkováWZ700:25:35
61.0875Matýsek D.MM10Drahotínov00:25:35
62.0401Dominik VaněčekMM13Happy Event Sally00:25:39
63.0410Anička PLUCNAROVÁWZ7Krnov00:25:42
64.0907Jakub UherMM400:26:22
65.0623Vojtěch KorecMM13STG Svitavy00:26:40
66.0574Václav SoldátMM700:26:41
67.0501Barbora BroukalováWZ7Vestec00:27:19
68.0608Lucie BrožovskáWW1000:27:30
69.0063Barborka PaulusováWZ700:27:40
70.0175Ema ObornáWZ7Frýdek-Místek00:27:41
71.0464Adéla StroupkováWZ700:27:50
72.0970Laura ŁupińskaWZ700:27:51
73.0514Gábinka K.WZ700:28:06
74.0602Eva HufováWZ700:28:07
75.0859Kateřina SalvováWW1000:28:09
76.0168Jakub ŠmídaMM7Rachejtle a Prskoleti00:28:31
77.0558Matěj TichýMM1000:28:47
78.0698Maxim PruškaMM700:29:16
79.0294Michalka MedzvecováWZ700:29:30
80.0685Tereza VlkováWZ700:29:30
81.0686Vojta VlkMM700:29:30
82.0481Anetka ČeřovskáWZ7Podkrkonošský bajkeři00:29:31
83.0313Ester N.WW1000:29:33
84.0616Dita M.WW400:29:36
85.0930Denis HonsMM7Honsovi00:29:52
86.0987Klára ProseckáWW1300:29:54
87.0760David VejmolaMM10SK Bivoj Litvínov 00:29:59
88.0606Magdalena P.WW1000:30:51
89.0058Jan TáborMM13MCBP Děčín00:30:56
90.0653Miroslav WiechecMM1300:31:08
91.0790Kristína KopčíkováWW1000:31:53
92.0149Dominika ChloupkováWW400:32:24
93.0953Tomáš VavříkMM7COPR TJ PŘEŠTICE00:32:47
94.0099Verunka VeveWW1300:33:11
95.0835Simona MatějkováWW400:33:23
96.0548Honzik MacháčekMM1300:33:29
97.0625Matyáš HromádkaMM700:34:01
98.0018Nikol JaníčkováWW4Šneci v běhu00:34:12
99.0782Simonka SmerdovaWZ7Sk Speed Brno00:34:37
100.0460Josef JiroutMM4Úhřeťáci00:35:24
101.0747Stázinka HoreckáWW400:36:13
102.0603Páťa VágnerMM7Rousínov00:37:07
103.0777Jakub DognerMM700:37:27
104.0369Anna HavlíčkováWW1600:38:20
105.0803Víťa LerchMM700:38:35
106.0726Denisa JelenováWZ700:38:53
107.0967Kryštof J.MM700:40:42
108.0509Lukáš ButalaMM7Velo academie Kladno00:40:48
109.0472Adam GazdaMM700:41:34
110.0626Vítek KantorMM700:42:12
111.0628Peter V.MM7Na kole s Miškou00:42:39
112.0645Ondřej HaluškaMM7Halušáci00:42:39
113.0855Ema M.WW1000:43:02
114.0856Sophie M.WZ700:43:02
115.1015Natálie ŠrámkováWW400:43:55
116.0424Tibor JánošMM400:45:08
117.0968Tobiáš J.MM400:52:46
118.0798Jana VaničkováWW1001:04:16
119.0121Milan ChudobaMM7Šneci v běhu 01:04:26
120.0799Marta VaníčkováWZ701:08:00
121.0962Filip HavlíčekMM4JK Verona01:35:14